Aktuality

Sobota byla závěrečným dnem na EUROGAMES a pro českou výpravu byla dnem především tenisovým! Více se dozvíte z informací o jednotlivých sportech ↓↓↓.

EUROGAMES měly v pátečním programu i medailový ceremoniál cyklistické časovky dvojic, při kterém byly dekorováni cennými kovy Vladislav Gittler a Robert Puddu. Pokračovali také soutěže v plavání, stolním tenisu a tenisu. Více informací z jednotlivých sportů ↓↓↓.

EUROGAMES měly ve čtvrtek na programu volný den s výjimkou jedné soutěže. A ta byla pro český tým medailová! Zasloužili se o to Vladislav Gittler a Robert Puddu v cyklistické časovce dvojic. Více Aleš Mrázek z Krakova ↓↓↓.

Vrcholem středečního programu byla semifinálová výhra Ondřeje Sedliského v tenisové mužské dvouhře. Díky tomu má Ondra už teď jistotu minimálně stříbrné medaile – finále je na programu v sobotu. Jako už tradičně přinášíme včerejší den i pohledem trenérů přímo z Krakova ↓↓↓.

Z pohledu české výpravy skončilo úterý, na rozdíl od pondělního bronzu Jana Holuba, bez medailového vrcholu. Přesto bylo k vidění mnoho zajímavého, tak jak to viděli i trenéři přítomní v dějišti EUROGAMES ↓↓↓.