Přebor Prahy ve florbalu žáků odehrán

28.02.2017

16. 2. 2017 se ve velké tělocvičně v Chabařovické ulici v Praze 8 konal 20. ročník PP žáků ve florbalu. Zúčastnilo se ho 38 sportovců, 8 trenérů a 12 členů organizačního týmu. Z oblastních kol se proti očekávání do turnaje kvalifikovaly jen 4 týmy /plánováno 6/, jako host startoval tým z Lysé nad Labem /region Střední Čechy/.

Dvacátý ročník regionálního turnaje zahájil místopředseda ČSMPS a ředitel OU Vyšehrad Mgr. J. Filip spolu s Ing. J. Peckovou, zástupkyní ředitele na odloučeném pracovišti Praha 8, Chabařovická. Turnaj se hrál systémem každý s každým 1x15 minut hrubého času do úplného rozhodnutí. Hrálo se v duchu fair play a nedošlo k žádnému zranění. Turnaj vyhráli s přehledem florbalisté Impulsu Praha 4, Kupeckého.

Vyrovnanost týmů na dalších pozicích dokládá fakt, že o umístění na 3.-5. místě rozhodovalo skóre ze vzájemných utkání tří týmů. Nejúspěšnější týmy obdržely týmové diplomy, medaile a vítěz pohár. Týmy na dalších místech obdržely cenu útěchy /barevné florbalové míčky/. Za pěkné sportovní výkony v duchu fair play zaslouží poděkování florbalisté a jejich trenéři, za objektivní rozhodování rozhodčí turnaje.

Gratulujeme vítězům a přejeme hodně úspěchů 23.3.2017 na MČR.

Více info na florbalových webových stránkách.