Český svaz mentálně postižených sportovců

Cílem Českého svazu mentálně postižených sportovců je umožnit sportování lidem s mentálním postižením v co nejširším rozsahu a takové nabídce, aby si každý zájemce mohl vybrat "svůj" sport a hlavně - zažít úspěch a radost z pohybu.

Nejnovější aktuality

První propozice na sportovní, v tomto případě turistickou, akci po COVID pauze najdete v příloze! Na Šumavě je krásně vždy a nepochybně tomu tak bude i 1. - 3. října letošního roku. Na všechny mladé turisty se těší Simona Votavová.

Je naší smutnou povinností oznámit, že 7. 4. 2020 zemřela Renata Poláčková, spoluzakladatelka a trenérka oddílu Lvíčata Dolní Lánov. Vzpomínku na Renatu z pera Karla Krause a Pavla Svobody najdete v příloze.

I když nás teď zdravotní opatření nepustí společně cvičit do venkovních ani vnitřních sportovních prostor, máme mnoho možností, jak se udržovat ve formě. Nepotřebujeme k tomu ani žádné složité pomůcky, většinou si vystačíme s vlastním tělem, pár metry prostoru kdekoliv doma a chvilkou času. Začít můžeme ihned, zde je malá inspirace.

Fotogalerie březen 2020 - Denisa Macurová 

Fotogalerie Global Games 2019

Sporty ČSMPS

Oddíly

Termínový kalendář