Český svaz mentálně postižených sportovců

Cílem Českého svazu mentálně postižených sportovců je umožnit sportování lidem s mentálním postižením v co nejširším rozsahu a takové nabídce, aby si každý zájemce mohl vybrat "svůj" sport a hlavně - zažít úspěch a radost z pohybu.

Nejnovější aktuality

Vyhlášení ankety Nejlepší sportovci ČSMPS za rok 2019 bohužel nutně muselo být ovlivněno aktuálním děním v České republice. COVID-19 vystavil stopku akcím nejen sportovním, ale také společenským. Vyhlášení ankety proto nemohlo mít svoji obvyklou slavnostní tečku, při které by byli nejlepší sportovci oceněni.

Na základě rozhodnutí Vlády ČR (Bezpečnostní rada státu) a z důvodu prevence šíření nákazy koronavirem jsou s okamžitou platností zrušeny všechny sportovní akce pořádané ČSMPS až do odvolání. Aktuální informace o termínech obnovení sportovních akcí naleznete na webových stránkách svazu, nebo vám budou zasílány e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Florbal 2020 - to je náborový turnaj pro juniory Královéhradeckého a Pardubického kraje. V Hostinném si mladí florbalisté mohou zahrát 12. 3. 2020.
Bližší info na přiloženém plakátu.

Fotogalerie březen 2020 - Denisa Macurová 

Fotogalerie Global Games 2019

Sporty ČSMPS

Oddíly

Termínový kalendář