Aktuality

Obec Sruby a její okolí bude místem republikového mistrovství v horské cyklistice. Na všechny závodníky a jejich servisní týmy se těší Aleš Mrázek a Vladimír Slavík. Propozice a přihláška v příloze.

Vážení přátelé, sportovci, stolní tenisté!
Dovoluji si Vás pozvat na tradiční regionální kolo ve stolním tenisu do Hradce Králové. Upozorňuji, že akce je "otevřená" mohou startovat i nečlenové Českého svazu mentálně postižených sportovců. Akci můžeme také nazvat "Hledáme nové talenty".
Tak rozmyslete, vyplňte přihlášky a přijeďte.
S pozdravem
Pavel...

Tradiční turistická podzimní akce tentokrát na Jizerce, kde jinde než v Jizerských horách. Pozvání všem turistům v příloze.

Sportovní areál Břízky v Jablonci nad Nisou bude svědkem jubilejního XX. ročníku republikového mistrovství v přespolním běhu. Na viděnou s nejlepšími běžci se těší Alena Erlebachová a organizační výbor. Propozice a přihláška v příloze.

Česká reprezentace mužů a juniorů se zúčastnila 22. ročníku Středoevropského poháru města Janské Lázně turnaje, který se konal ve dnech 9.-11.6.2017. Do soutěže tříčlenných týmů jsme postavili 2 týmy. Za A tým hráli Ondřej Vitvar, Jan Pokuta a Denis Ksandr, za B tým Lukáš Schauer, Pavel Richter a Filip Zahálka.

XX. ročník Mistrovství ČR v tenisu se uskutečnilo již po čtrnácté v tenisovém areálu TOSK Žamberk. Letos bylo poznamenáno historicky nejnižší účastí soutěžících. Kategorie žáků nebyla obsazena jediným hráčem. Z členů reprezentačního družstva se účastnili pouze dva hráči (J. Hus a O. Sedliský). Před mistrovstvím se omluvili hráči J. Humhal...

Již po třetí přijely do Chroustovic/Chrasti, sportovní týmy ČSMPS, aby svedly boje o titul Mistra České republiky v mini kopané, kategorie mužů a juniorů. Tato moderní verze fotbalu navazuje na 13. předešlých ročníků, kdy jsme se utkávali ještě v klasickém pojetí fotbalu.