Aktuality

XX. ročník Mistrovství ČR v tenisu se uskutečnilo již po čtrnácté v tenisovém areálu TOSK Žamberk. Letos bylo poznamenáno historicky nejnižší účastí soutěžících. Kategorie žáků nebyla obsazena jediným hráčem. Z členů reprezentačního družstva se účastnili pouze dva hráči (J. Hus a O. Sedliský). Před mistrovstvím se omluvili hráči J. Humhal...

Obrazové zpravodajství z libereckého MČR v plavání doplňujeme textovým hodnocením. I přes neúčast plaveckých jedniček Vladimíra Hlaváče a Adély Míkové, kteří ve stejném termínu měřili své síly se soupeři na mezinárodních závodech v Sheffieldu, se v dlouhém bazénu odehrály zajímavé souboje o mistrovské medaile. Podrobněji v přiložené zprávě.

Východočeské regionální kolo v malé kopané žáků, které bylo zároveň kvalifikací na MČR, se konalo 5. 5. 2017 v Hradci Králové. Podrobnosti v příloze.

Vladimír Hlaváč a Adéla Míková, české plavecké jedničky v kategorii MPS, změřili síly se zahraniční konkurencí v britském Sheffieldu na závodech světové série IPC. Nejhodnotnějším výkonem je nový národní rekord na 100 m prsa, který zaplaval Vladimír Hlaváč. Podrobnosti o závodech v přiložené zprávě.

Také tenisté mají letos kulaté republikové mistrovství. Možnost poměřit síly s účastníky nedávného MS v Boltonu budou mít všichni hráči 31. 5. a 1. 6. 2017 v Žamberku, kam všechny tenisty a fanoušky srdečně zvou pořadatelé. Podrobnosti v přiložených propozicích.

Jubilejní dvacáté Mistrovství ČR v cyklistice se blíží. Na viděnou se všemi cyklisty se v Račicích těší pořadatelský tým. Podrobnosti v přiložených propozicích.

Mistrovství České republiky ČSMPS 2017 ve florbalu juniorů a mužů zná své vítěze. Mistrem ČR se v Hostinném po dvoudenním turnaji 6 týmů stalo družstvo INTEGRA Hradec Králové, druhé místo obsadila INTEGRA Hořice a třetí místo získal HANDISPORT Liberec. Více info v přiložených souborech a ve florbalové sekci.

Mistrovství světa INAS World Championships Bolton 2017 se uskutečnilo ve dnech 9. - 14. 4. 2017 ve Velké Británii v městě Bolton u Manchesteru. Světového mistrovství se účastnilo 8 států včetně reprezentace České republiky. Naše barvy hájili na tenisových kurtech Ondřej Sedliský, Jiří Humhal, Josef Hus a Jakub Jerhot. Nejlepším výsledkem je 4....

Přátelé a kamarádi, za necelý měsíc (5.-6. května) vás v co největším počtu zveme do Chroustovic/Chrasti, kde se v útulném sportovním areálu uskuteční MČR ČSMPS v minikopané mužů a juniorů 2017- atraktivní verze nejoblíbenějšího kolektivního sportu planety - kopané. Věříme, že dokážeme navázat na úspěšné předchozí ročníky, účast není nikterak...