Aktuality

Naše tradiční účast na špičkovém turnaji série IPC v Ostravě skončila úspěšně. Tolik stručně, ale jednou větou nejde pravdivě popsat 3 denní (místy i noční) boje v hale na Varenské.

Hřebenové túry, výstup na Sněžku, sportovní hala, sauna, posilovna, stolní tenis. Na to všechno se mohou těšit mladí sportovci při letošní turistické akci v Krkonoších v Horní Malé Úpě. Na všechny turisty se těší Pepa Filip a Aleš Mrázek. Podrobnosti v přiložených souborech.

Republikové mistrovství ve stolním tenisu naváže na regionální přebory. Jako obvykle v Hradci Králové, tentokrát 14. - 15. 11. 2018. Na nejlepší stolní tenisty se těší Pavel Svoboda, Lucie Francová a další organizátoři z SK Integra Hradec Králové. Více info v přílohách.

Na regionální přebor Východních Čech ve stolním tenisu, který se odehraje v Hradci Králové ve středu 24. 10. 2018, jsou zváni všichni příznivci sportu s nejmenším míčkem. Detaily jsou k dispozici v přiložených souborech.

Ve čtvrtek 13. 9. 2018 proběhlo Mistrovství České republiky v atletice mentálně hendikepovaných sportovců na stadionu Děkanka. Za velmi slušného počasí se účastníkům povedlo předvést od mladšího žactva až po dospělé mnoho pěkných atletických výkonů. MČR proběhlo na atletickém stadionu oddílu Spartaku Praha 4, který nám poskytl velmi příjemné a...

Obec Sruby a její okolí bude místem republikového mistrovství v horské cyklistice. Všechny závodníky a jejich servisní týmy zvou Aleš Mrázek a Vladimír Slavík. Propozice a přihláška v příloze.

Regionální přebor v přespolním běhu se uskuteční v pondělí 17. 9. 2018 v Jablonci nad Nisou-Břízkách. V přiložených propozicích najdete více info o akci, která bude zároveň generálkou na republikové mistrovství konané v říjnu na stejném místě, .

Pořadatelé z SK Impuls Praha srdečně zvou všechny sportovce na vrchol domácí atletické sezóny - Mistrovství České republiky, které se uskuteční v Praze na stadionu Děkanka ve čtvrtek 13. 9. 2018. Propozice a přihlášku najdete v přílohách.

V úterý byl první ostrý start na ME IPC pro naše závodnice. Na čtyřstovce proběhl blok rozběhů, kterého se účastnila Kateřina Husáková a Tereza Titěrová. Věřil jsem, že alespoň jedno finálové umístění můžeme mít a to od Katky, ale průběh závodu ukázal, že konkurence byla hodně dobrá a předvedený výkon na postup nestačil. Tereza absolvovala závod po...