Aktuality

Opravdu kvalitní a početnou mezinárodní konkurenci nabídl ITTF Para CZECH Open v Ostravě. V kategorii mužů třídy 11 se utkalo 22 hráčů z 11 zemí (CZE, ESP, FIN, FRA, HKG, HUN, JPN, KOR, POL, THA, VEN); žen bylo je o maličko méně - 19 hráček z 9 zemí (CZE, FRA, HKG, HUN, INA, JPN, POL, RUS, THA). Přitom z...

Obec Sruby a její okolí bude už tradičně místem republikového mistrovství v horské cyklistice. Na členité tratě v lesním terénu zve všechny závodníky a jejich servisní týmy ředitel závodu Aleš Mrázek. Propozice a přihláška v příloze.

Dnes večer jsme ukončili naše účinkování v Lize bez bariér 2019. Tradiční týmové soutěže určené pro hráče se zdravotním postižením jsme se díky pozvání organizátorů z ČSTPS (děkujeme!) zúčastnili poprvé a věřme že ne naposledy :-).
Po úvodních 2 turnajích, které se odehrály v dubnu a květnu v Hradci Králové, jsme si na závěrečném turnaji v Jičíně...

Ve sportovním areálu Břízky v Jablonci nad Nisou si na začátku listopadu zaběhnou atleti o medaile na Mistrovství České republiky ČSMPS v přespolním běhu.

Tereza Titěrová a Veronika Skuherská se v druhé polovině července zúčastnily atletických závodů s oficiálním názvem Polish Open Para Athletics Championships. V polském městě Bydgoszcz obsadila Veronika Skuherská 4. místo ve skoku do dálky a Tereza Titěrová 5. místo v běhu na 400 metrů.

Mistrovství Evropy Down Syndrome v neděli skončilo ve Finsku závěrečnou prestižní kategorií - dvouhrami. V dámské dvouhře obsadila Dita Anderová dělené 3. místo a rozšířila svoji medailovou kolekci o bronz. Po prvních místech v dámské čtyřhře a smíšené čtyřhře se svými zahraničními spoluhráči je konečná bilance Dity: 2x🥇 + 1x 🥉. Cenná sbírka, ke...

Na 24. ročníku turnaje týmů Pohár města Janské Lázně ve stolním tenisu se 2 týmy ČSMPS neztratily. Za A tým hráli Ondřej Vitvar, Jan Pokuta a Denisa Macurová, za B tým Lukáš Schauer, Pavel Richter a Filip Zahálka.