Aktuality

Propozice k MČR ČSMPS v nohejbalu, které se odehraje v Kadani ve dnech 28. - 29. 11. 2019, jsou uvedeny v příloze.

Stolní tenistka Dita Anderová se v Austrálii postarala o první dva medailové úspěchy pro české národní barvy. Na Global Games si s francouzskými spoluhráčkami dokráčela pro "mezinárodní" týmové stříbro a v soutěž jednotlivkyň vybojovala cenný bronz.

Na naše závodníky čekala na "bavlněné hoře" Mount Cotton časovka dvojic a poté individuální závod na okruhu šedesát a půl kilometru, do kterého oba naši mladí cyklisté - dvaadvacetiletý Vladislav Gittler a ještě o pět let mladší Robert Puddu - zasáhli i jinak, než sami očekávali.

Global Games v australském Brisbane mají za sebou první dva plnohodnotné dny. A s výjimkou atletek už do programu soutěží zasáhli i naši sportovci. Zatím bez medailového ocenění. A to přesto, že zejména v týmové časovce cyklistických dvojic k tomu mnoho nechybělo.

Prezident Mezinárodního paralympijského výboru Andrew Parsons a premiér spolkového státu Queensland v Austrálii Annastacia Palaszczuk se zúčastnili zahájení Global Games 2019 Mezinárodní federace pro sportovce s mentálním postižením (INAS) v Brisbane.

Mistrovství ČR ČSMPS ve futsalu v kategorii můžu a juniorů se odehraje v Chroustovicích / Moravanech ve dnech 15. a 16. 11. 2019. Propozice a návratka viz přílohy.