Aktuality

Zahraniční soustředění členů tenisové reprezentace ČSMPS se uskutečnilo ve druhé polovině října na ostrově Gran Canaria. Soustředění se zúčastnili hráči Ondřej Sedliský, Josef Hus, Jiří Humhal a Jakub Jerhot. Detailní zpráva ze soustředění je přiložena.

Mistrovství ČR ČSMPS ve futsalu mužů a juniorů se koná v Chroustovicích 16. - 17. 11. 2018. Propozice včetně návratky jsou uvedeny v příloze.

Regionální přebor Východních Čech ve stolním tenisu se odehrál 24. 10. 2018 v tělocvičně Speciálních škol v Hradci Králové. Neúspěšnější hráči postoupili na listopadové MČR. Mezi postupujícími jsou i reprezentanti ČR, kteří vyhráli prestižní A kategorie dospělých hráčů - ve společné kategorii mužů+juniorů zvítězil Lukáš Schauer, v soutěži...

V Chroustovicích / Srubech se 12. - 13. října soutěžilo o tituly mistrů ČR v jednotlivých kategoriích. Bezmála 100 závodníků se ve dvou sportovních dnech postavilo na start časovky jednotlivců (pátek) a okruhových závodů s hromadným startem (sobota). Za krásného slunečného počasí a pod dohledem kamer ČT byly k vidění nelítostné boje závodníků i...

Ve dnech 4. 10. - 5. 10. 2018 se v Jablonci nad Nisou - Břízkách uskutečnil XXI. ročník MČR v přespolním běhu. Nejúspěšnějším sportovním klubem se stal Handisport Liberec se ziskem 27 medailí (z toho oddíl Liberec Orlí 12 medailí). Na místě druhém se umístil SK Hradec Králové se 14ti medailemi (z toho oddíl Žamberk 9 medailí). Třetí SK Lvíčata...

Propozice a návratka na republikové mistrovství v nohejbalu, které se odehraje 29. - 30. 11. 2018 v Kadani, jsou uvedeny v přílohách. Na setkání s nohejbalisty se těší Marek Dvořák.

V příloze najdete propozice regionálního turnaje juniorů a mužů Královéhradeckého a Pardubického kraje, který se bude konat v úterý 6. 11. 2018 v Hostinném.

Naše tradiční účast na špičkovém turnaji série IPC v Ostravě skončila úspěšně. Tolik stručně, ale jednou větou nejde pravdivě popsat 3 denní (místy i noční) boje v hale na Varenské.