Aktuality

Dlouho jsem zvažovala, jestli v letošním smolném roce MČR uspořádat, či ne. Nakonec jsem se rozhodla, na základě zkušeností běžných klubů a svazu pro ANO. Nejenom v Liberci, ale i v dalších místech se plavecké soutěže od místních po MČR konají. Korona asi "chlor nesnáší" - mezi plavci neznáme nikoho nakaženého.

Článek o Madlence Sailerové, atletce, tenistce a lyžařce ČSMPS, vyšel v týdeníku Respekt. Klikněte na fotku Madlenky a dočtete se vše důležité!

V roce 2023 se Global Games vrátí ze zámoří na nejstarší kontinent a to do francouzského lázeňského městečka Vichy. Pro pořadatelskou zemi to bude jedna z přípravných akcí před Paralympijskými hrami 2024. Pro sportovce ČSMPS budou VIRTUS Global Games určitě vrcholem roku 2023.

V netradičním termínu, ale na tradičním místě. To bude republikové mistrovství tenistů v Žamberku 23. - 24. 9. 2020. Detaily jsou dispozici v přílohách.

I v letošním sportovně obtížném roce se sejdou přespolní běžci v Jablonci nad Nisou, aby si zazávodili o republikové tituly. Propozice a přihlášku najdete v přílohách.

Po loňském společném MČR v silniční cyklistice a veslování na trenažéru je tu letos kombinace podobná - jen cyklistiku silniční střídá cyklistika "horská". V každém případě společné propozice pro MČR v obou uvedených sportech jsou k dispozici v příloze.

Včera byla v pražském TOP HOTELu vyhlášena anketa NEJLEPŠÍ HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC ZA ROK 2019. Vyhlášení bylo stejně jako většina sportovních a společenských akcí roku 2020 poznamenáno aktuální epidemiologickou situací a proto byli nejlepší sportovci roku 2020 oznámeni později než obvykle. Vítězem hlavní kategorie jednotlivců se stal sportovní...