Aktuality

V pražském hotelu Pyramida byli minulý týden oceněni nejlepší sportovci ČSMPS za rok 2017. Po sečtení hlasů se nejlepším sportovcem stal plavec Vladimír Hlaváč, bronzový medailista z INAS MS v Mexiku. Nejlepší sportovkyní byla vyhlášena atletka Kateřina Husáková, vícenásobná medailistka z INAS ME a INAS MS v běžeckých disciplínách. Ocenění pro...

Ve dnech 10. - 11. ledna 2018 se konal 0. ročník MČR v přehazované dívek ČSMPS. Základní informace ze zprávy Lily Jakubcové si můžete přečíst níže, kompletní zpráva, výsledky a fotky jsou přiloženy.

Další pohled do roku 2017 míří k listopadovému republikovému mistrovství v nohejbalu. Podrobnou zprávu Marka Dvořáka si můžete přečíst v příloze.

Mezinárodní federace INAS a pořadatelé z francouzské federace FFSA (Fédération Française du Sport Adapté) zveřejnily první informace o INAS Evropských hrách, vrcholné akci roku 2018, která se bude konat v Paříži od 14. do 22. července. Pro základní informace si můžete kliknout na logo této sportovní olympiády starého kontinentu.

Také druhá letošní zpráva míří do roku 2017 a to do dalekého Mexika. Na plaveckém INAS MS bojovali Vladimír Hlaváč a Adéla Míková na přelomu listopadu a prosince nejen se soupeři, ale také s ne úplně ideálnímu podmínkami a okolnostmi. Přes všechny překážky si oba reprezentanti přibalili do svých zavazadel zasloužené medaile. Více info v přiložené...

První zprávou roku 2018 se ohlédneme do listopadu roku loňského, kdy se ve francouzském Eperney konalo INAS Mistrovství světa v přespolním běhu s českou účastí. A účast to byla dvojnásobně medailově úspěšná zásluhou Kateřiny Husákové! Více informací se dozvíte v přiložené zprávě Alexandry Müller.