Aktuality

Ani začátek roku 2021 sportu nepřeje, ale kdo chce, ten si příležitost ke sportu najde. Plavec Honza Holub je toho příkladem. Více si přečtěte v rozhovoru s Honzou, který připravil Zdeněk Klíma.

PF 2021

23.12.2020

Milé dámy, vážení pánové, sportovci a členové našeho svazu, za několik dnů skončí nečekaně složitý a pro většinu z nás nelehký rok 2020. Společně s Výkonným výborem ČSMPS, z. s. bych Vám všem chtěl alespoň touto cestou poděkovat za spolupráci, iniciativu, a ochotu aktivně se podílet na přípravě a úspěších našich sportovců. Děkujeme nejen jim, ale...

Tváří kampaně Českého paralympisjkého týmu je samozřejmě nejen Denisa Macurová, ale také další úspěšní sportovci, kteří jsou členy svazů odpovídajících typu jejich postižení. Naši úctu a pozornost a podporu si jistě zaslouží i oni!

MEGA billboard s plakátem kampaně Českého paralympijského týmu je lehce fiktivní, přesto kampaň Připraveni zazářit počítá s propagací na velkoplošných billboardech, i když reálně spíše s tuzemským pozadím.

Národní sportovní agentura odložila záměr zásadní reorganizace sportu zdravotně postižených sportovců. Místo gestorů jednotlivých sportů pro všechny zdravotně postiženého sportovce bez ohledu na typ postižení zůstává pro rok 2021 řízení sportů pod jednotlivými svazy. Detaily jsou k dispozici kliknutím na logo NSA.

Nová mediální kampaň Českého paralympijského týmu byla spuštěna 18. 11. 2020. Jsme poctěni, že mezi sportovce, kteří jsou hlavními aktéry kampaně, byla zařazena i Denisa Macurová. Za své výsledky, a věřme, že nejen za ty dosavadní :-), si to jistě zaslouží! Denise moc gratulujeme, ale nezapomínejme, že cílem kampaně není zdaleka jen prezentovat...