Aktuality

Mistrovství ČR ČSMPS v minikopané mužů a juniorů se uskuteční v Chroustovicích 11. - 12. 5. 2018. Propozice včetně přihlášky najdete v příloze.

Osm týmů v kategorii junioři + muži si zahrálo v Hostinném o republikového šampióna. Tím se stal tým Handisport Liberec, který na své cestě za titulem nedostal ani jednu branku! Nejen o tom se můžete přesvědčit v přiložených výsledcích.

Republikové mistrovství v malé kopané 2018 proběhne v Hradci Králové 17. - 18. 5. 2018. S prosbou o včasné přihlášky a pozdravem sportu zdar a fotbalu zvlášť zve všechny fotbalisty David Ninger a pořadatelský tým.

XXI. ročník MČR v tenisu, Žamberk, 29. - 30. 5. 2018 - to jsou základní fakta pro tenisty, které tímto zvou pořadatelé v čele s Milanem Kacálkem.

Na blížící se republikové mistrovství zve všechny plavce, jejich týmy a plavecké příznivce Alena Erlebachová.

Dnešní na aktuality bohatý den zakončí ohlédnutí šéfů lyžařské reprezentace Karla Krause a Pavla Svobody za INAS Mistrovstvím světa v alpském a klasickém lyžování v polském Zakopane. Kompletní zpráva je uvedena v příloze, zde celkové hodnocení:

Florbal v Hostinném jede! Na další akce zvou všechny hráče a hráčky Pavel a Kateřina Petružálkovi - pozvánky přiloženy níže.