Aktuality

První propozice na sportovní, v tomto případě turistickou, akci po COVID pauze najdete v příloze! Na Šumavě je krásně vždy a nepochybně tomu tak bude i 1. - 3. října letošního roku. Na všechny mladé turisty se těší Simona Votavová.

Je naší smutnou povinností oznámit, že 7. 4. 2020 zemřela Renata Poláčková, spoluzakladatelka a trenérka oddílu Lvíčata Dolní Lánov. Vzpomínku na Renatu z pera Karla Krause a Pavla Svobody najdete v příloze.

I když nás teď zdravotní opatření nepustí společně cvičit do venkovních ani vnitřních sportovních prostor, máme mnoho možností, jak se udržovat ve formě. Nepotřebujeme k tomu ani žádné složité pomůcky, většinou si vystačíme s vlastním tělem, pár metry prostoru kdekoliv doma a chvilkou času. Začít můžeme ihned, zde je malá inspirace.

Vyhlášení ankety Nejlepší sportovci ČSMPS za rok 2019 bohužel nutně muselo být ovlivněno aktuálním děním v České republice. COVID-19 vystavil stopku akcím nejen sportovním, ale také společenským. Vyhlášení ankety proto nemohlo mít svoji obvyklou slavnostní tečku, při které by byli nejlepší sportovci oceněni.

Na základě rozhodnutí Vlády ČR (Bezpečnostní rada státu) a z důvodu prevence šíření nákazy koronavirem jsou s okamžitou platností zrušeny všechny sportovní akce pořádané ČSMPS až do odvolání. Aktuální informace o termínech obnovení sportovních akcí naleznete na webových stránkách svazu, nebo vám budou zasílány e-mailem. Děkujeme za pochopení.

Florbal 2020 - to je náborový turnaj pro juniory Královéhradeckého a Pardubického kraje. V Hostinném si mladí florbalisté mohou zahrát 12. 3. 2020.
Bližší info na přiloženém plakátu.

Právě za 30 dnů začne v Turecku největší sportovní událost roku 2020 pro sportovce kategorie Down Syndrome. Akce s oficiálním názvem 2nd Trisome Games 2020 for Athletes with Down Syndrome má na programu 8 sportů a nebudou u toho chybět ani sportovci z České republiky. Věřme, že Trisome Games se budou moci uskutečnit dle plánu a díky tomu...