Aktuality

Nejen sportovci, ale i trenéři ČSMPS se v roce 2018 představili svými výkony a názory široké veřejnosti v pravidelném pořadu Paralympijský magazín. I když jsou některé reportáže staršího data, malé ohlédnutí za rokem 2018 jistě nebude na škodu. Jednotlivé reportáže jsou k dispozici kliknutím na příslušnou fotografii.

Tradiční anketa Nejlepší handicapovaný sportovec roku bude na konci února znát vítěze jednotlivých kategorií za rok 2019. Věříme, že mezi oceněné se dostanou i zástupci ČSMPS, podobně jako se to vloni podařilo sportovcům Tereze Titěrové, Denise Macurové, Vladimíru Hlaváčovi a také trenérovi Michalovi Javůrkovi.

Veslování patří mezi sporty provozované pod hlavičkou ČSMPS už několik měsíců. Od dnešního dne má veslování své místo i na na webových stránkách a zařazuje se tak i "veřejně" k již tradičním sportům. Kromě vlastní stránky o veslování připomínáme, že po ukázkové akci v Nymburku v rámci prosincového soustředění mladých sportovců ČSMPS v prosinci...

Na příznivé sněhové podmínky bleskově zareagovali organizátoři z Liberce a zvou všechny příznivce běžeckého lyžování na závody Českého poháru ČSMPS do Jablonce nad Nisou. Propozice a přihláška jsou uvedeny v přílohách.

PF 2019

01.01.2019

Přejeme všem sportovcům a trenérům úspěšný rok 2019!

Ve dnech 29. a 30. listopadu 2018 se v Kadani konalo 14. MČR ČSMPS v nohejbalu. Mistrovství se zúčastnilo 10 družstev ve dvou kategoriích. Věkovou kategorii žáků ovládlo družstvo z oddílu SK Parta Roudnice nad Labem a mužské části vévodilo družstvo SK Ohře Louny. Kompletní zpráva a výsledky jsou uvedeny v příloze.

S nastupující zimou je tady pozvání na lednové mistrovství ČR v klasickém lyžování. Propozice a přihlášku najdete v přílohách.

Na první ročník republikového šampionátu v přehazované zvou všechny ženy a dívky organizátorky z SK Fopik Tábor. Propozice a přihláška v příloze.