DSWorld → THANK YOU!

27.06.2022

Včerejší příspěvek jsme považovali za závěrečné online ohlédnutí za světovým mistrovstvím. Byla by ale škoda necitovat další z ohlasů, které jsme dostali z celého světa. Jeho autorkami jsou Tessa van Heerden a Sanet Jordaan, dámy domovem v Irsku, které na mistrovství zastupovaly SUDS, mezinárodní unii pro sportovce s Downovým syndromem: 

„Dnes chceme poděkovat celému vašemu organizačnímu týmu! Zažily jsme úžasné chvíle ve vaší krásné zemi, pohostinnost a přátelskost vašich lidí v nás zůstane ještě dlouho.

Irští sportovci si nemohli přát lepší akci a domů se vrátili se spoustou zážitků a vzpomínek. Jsou pozitivně naladěni a s nadšením začínají trénovat na další sportovní akce.

Při pohledu na vysokou úroveň akce si uvědomujeme, že do příprav bylo vloženo obrovské množství práce, času, úsilí a peněz. Tleskáme vám!

Váš tým byl důvěryhodný, schopný a přátelský a vždy ochotný pomoci bez ohledu na únavu

Vytvořili jste sportovcům takové prostředí, které jim umožnilo nejen se zúčastnit, ale také zazářit a vyniknout. Trénovali a připravovali se na tuto akci a podmínky, které jste jim poskytli, je nezklamaly.

Naprosto jsme si zamilovaly tým České republiky, doufáme, že i oni si to užili a že se s nimi v Itálii v roce 2023 opět setkáme.

Domníváme se, že vaše akce bude inspirací pro mnoho sportovců s Downovým syndromem na celém světě, aby se věnovali sportu a pohybovým aktivitám.

Udělali jste nám všem radost a my se cítíme šťastné, že jsme mohly být součástí takové skvělé akce! Jsme nesmírně vděční za vaše pozvání na akci a chceme vám za to ze srdce poděkovat. Rozhodně to byla jedna z TOP akcí, které kdy byly pod hlavičkou SUDS uskutečněny."

Pavel Zahálka