GLOBAL GAMES 2023 – den 2

06.06.2023

Atletika → První den atletického programu přinesl českému týmu první medaili. Michala Petříková získala po nervy drásajícím boji stříbrnou medaili ve trojboji. Velmi dobře si vedla i druhá česká zástupkyně v této disciplíně, Veronika Nášelová, která obsadila krásné 5. místo. Magdalena Sailerová byla také úspěšná a těsně se probojovala do zítřejšího finále na 100m.

Plavání → Jan Holub dnes plaval dvě dvoustovky a v bazénu se mu dařilo. Na 200 m VZ vybojoval 12. místo. V závodu na 200 m motýlek postoupil do finále a v něm předvedl krásný výkon v osobním rekordu a vybojoval celkové 6. místo. Anna Kostomlatská měla dnes volný den.

Stolní tenis → Další medailovou radost nám přinesl stolní tenis. Dita Anderová vybojovala v singlu nádherné 3. místo a po zásluze si došla pro bronzovou medaili. 

Cyklistika → Cyklistické reprezentaci se dnes moc nedařilo, opět ve velkém vedru musel předčasně ukončit závod Vladislav Gittler kvůli křečím. Matyáš Potměšil jako benjamínek v českém týmu obsadil 23. pozici. Jednalo se o silniční závod jednotlivců na 60km.


Představení CZECH GG 2023 teamu → https://www.csmps.cz/gg2023sportovci

Oficiální info o GG → https://gg2023.org/en a https://www.facebook.com/globalgames2023