GLOBAL GAMES 2023 – den 3

07.06.2023

Atletika → Dnešní den nám přinesl opět medailovou radost, Veronika Nášelová se po velkém boji dočkala bronzové medaile ve vrhu koulí. Magdalena Sailerová běžela finále na 100m a v něm vybojovala krásné 7. místo.

Plavání → Jan Holub dnes startoval v disciplínách 100 motýlek a 50 volný způsob. Na kratší distanci obsadil 13. místo a tu delší dokončil na celkovém 11. místě. Do finále se mu postoupit nepodařilo.

Stolní tenis → Dita Anderová hrála dnes mix ve čtyřhře s novozélandským spoluhráčem, jeden zápas vyhráli, dva těsně prohráli a skončili ve skupině.

Cyklistika → Ani v posledním cyklistickém závodu se našim klukům nedařilo. V časovce jednotlivců obsadil Vladislav Gittler 20. místo a Matyáš Potměšil bral 22. místo.