Aktuality

Pražský OPEN přebor v plavání je v roce 2019 součástí Českého poháru ČSMPS a díky tomu jsou propozice a přihlášky (viz přílohy) určeny pro všechny oddíly. Na viděnou se těší organizátoři v čele s Lenkou Vlachovou.

Nejlepší sportovci ČSMPS za rok 2018 byli slavnostně vyhlášeni v pražském hotelu Pyramida, tradičním místě výroční akce, která je pomyslnou tečkou za uplynulým sportovním rokem. Rok plný úspěchů měl několik favoritů, ale 1. místo v obou vyhlášených kategoriích mohl získat jen jeden. V hlavní kategorii získala nejvyšší ocenění atletka Kateřina...

V Hradci Králové se ve dvou termínech na konci ledna odehrály republikové šampionáty ve všech mužských věkových kategoriích. Zprávy a výsledky jsou k dispozici v přílohách.

Mistrovství České republiky bude z technických důvodů posunuto cca o 1 měsíc na dny 29. - 30. 3. 2019. Více informací a organizační pokyny přímo od ředitelky soutěže:

Ideální sněhové podmínky a početná účast závodníků - to bylo letošní MČR v klasickém lyžování. Na expresní výsledky se podívejte do přílohy

Aktuální propozice a další dokumenty související s plaveckým republikovým šampionátem jsou k dispozici v přílohách. Na setkání s plavci a jejich týmy se těší ředitelka soutěže Alena Erlebachová a celý organizační tým.

Ideální možnost inspirace pro zapojení do (nového) sportu včetně vyzkoušení veslařských záběrů na suchu se nabízí na festivalu halového veslování. Mrkněte na plakátek.

Ve dnech 16. - 17. ledna 2019 se v Táboře konal 1. ročník MČR v přehazované dívek ČSMPS. Mistrovství se zúčastnilo 8 družstev z pěti regionů. K vidění byly kvalitní zápasy a děvčata podávala skvělé výkony. Po vyrovnaných bojích zvítězilo družstvo SK Integra Chroustovice. Podrobnosti jsou k dispozici v příloze.