Aktuality

Výprava tuzemské reprezentace na blížící se Global Games v Brisbane ve dnech od 12. do 19. října 2019 čítá celkem 16 sportovců. Společně s trenéry, novináři či ostatním doprovodem se do Austrálie vydá na 33 Čechů.

Zimní Mistrovství ČR ČSMPS v plavání si odbude svoji premiéru v Liberci, tradičním místě plaveckých republikových závodů. Více info v přílohách.

Republikové mistrovství ve stolním tenisu naváže na regionální přebory. Jako obvykle v Hradci Králové, tentokrát 20. - 21. 11. 2019. Na nejlepší stolní tenisty se těší Pavel Svoboda, Lucie Francová a další organizátoři z SK Integra Hradec Králové. Více info v přílohách.

Na regionální přebor Východních Čech ve stolním tenisu, který se odehraje v Hradci Králové ve středu 6. 11. 2019, jsou zváni všichni stolní tenisté. Lehce pozdější termín proti jiným rokům je ovlivněn návratem hlavní rozhodčí a sportovců z VČ regionu z Global Games. Detaily jsou k dispozici v přiložených souborech.

Ohlédnutí za evropským šampionátem ve švédském Helsingborgu, který se konal v týdnu od 16. 9. 2019, vystihuje jedno slovo: NEÚSPĚCH.
Před zahájením turnaje jsme měli díky skvělým výsledkům Denisy Macurové na Slovenia Open 2019 a Czech Open 2019 velká očekávání a věřili jsme, že úspěch přijde i na největší evropské akci letošního roku. Ale úspěch...

Opravdu kvalitní a početnou mezinárodní konkurenci nabídl ITTF Para CZECH Open v Ostravě. V kategorii mužů třídy 11 se utkalo 22 hráčů z 11 zemí (CZE, ESP, FIN, FRA, HKG, HUN, JPN, KOR, POL, THA, VEN); žen bylo je o maličko méně - 19 hráček z 9 zemí (CZE, FRA, HKG, HUN, INA, JPN, POL, RUS, THA). Přitom z...

Obec Sruby a její okolí bude už tradičně místem republikového mistrovství v horské cyklistice. Na členité tratě v lesním terénu zve všechny závodníky a jejich servisní týmy ředitel závodu Aleš Mrázek. Propozice a přihláška v příloze.