Aktuality

Na 24. ročníku turnaje týmů Pohár města Janské Lázně ve stolním tenisu se 2 týmy ČSMPS neztratily. Za A tým hráli Ondřej Vitvar, Jan Pokuta a Denisa Macurová, za B tým Lukáš Schauer, Pavel Richter a Filip Zahálka.

Valná hromada ČSMPS se uskuteční v úterý dne 25. června 2019 od 10,00 v Hradci Králové. Pozvánka a přihláška jsou přiloženy.

Republikového mistrovství ČSMPS v minikopané mužů a juniorů se v Chroustovicích zúčastnilo 8 týmů, které se ve 28 zápasech snažily prokázat svou kvalitu a odvézt si titul mistra ČR pro rok 2019. První místo získal HANDISPORT LIBEREC, který po nejstabilnějších výkonech porazil ve finálovém duelu loňského vítěze tým Olymp Jirkov.

Minulý týden se ve slovinském Lašku odehrál za naší účasti PTT Slovenia Open, který je neoficiálně nejprestižnějším turnajem celoroční série PTT turnajů. Do Slovinska jsme odjížděli s mírnou nadějí na dílčí výhry bez přehnaných ambicí na větší úspěch.

Na vrchol domácí atletické sezóny, který se uskuteční v Praze na stadionu Děkanka 18. 5. 2019, zve všechny atlety Michal Javůrek, reprezentační trenér a garant atletiky ČSMPS. Propozice a přihlášku najdete v příloze.