Aktuality

Mistrovství České republiky bude z technických důvodů posunuto cca o 1 měsíc na dny 29. - 30. 3. 2019. Více informací a organizační pokyny přímo od ředitelky soutěže:

Ideální sněhové podmínky a početná účast závodníků - to bylo letošní MČR v klasickém lyžování. Na expresní výsledky se podívejte do přílohy

Aktuální propozice a další dokumenty související s plaveckým republikovým šampionátem jsou k dispozici v přílohách. Na setkání s plavci a jejich týmy se těší ředitelka soutěže Alena Erlebachová a celý organizační tým.

Ideální možnost inspirace pro zapojení do (nového) sportu včetně vyzkoušení veslařských záběrů na suchu se nabízí na festivalu halového veslování. Mrkněte na plakátek.

Ve dnech 16. - 17. ledna 2019 se v Táboře konal 1. ročník MČR v přehazované dívek ČSMPS. Mistrovství se zúčastnilo 8 družstev z pěti regionů. K vidění byly kvalitní zápasy a děvčata podávala skvělé výkony. Po vyrovnaných bojích zvítězilo družstvo SK Integra Chroustovice. Podrobnosti jsou k dispozici v příloze.

Nejen sportovci, ale i trenéři ČSMPS se v roce 2018 představili svými výkony a názory široké veřejnosti v pravidelném pořadu Paralympijský magazín. I když jsou některé reportáže staršího data, malé ohlédnutí za rokem 2018 jistě nebude na škodu. Jednotlivé reportáže jsou k dispozici kliknutím na příslušnou fotografii.

Tradiční anketa Nejlepší handicapovaný sportovec roku bude na konci února znát vítěze jednotlivých kategorií za rok 2019. Věříme, že mezi oceněné se dostanou i zástupci ČSMPS, podobně jako se to vloni podařilo sportovcům Tereze Titěrové, Denise Macurové, Vladimíru Hlaváčovi a také trenérovi Michalovi Javůrkovi.

Veslování patří mezi sporty provozované pod hlavičkou ČSMPS už několik měsíců. Od dnešního dne má veslování své místo i na na webových stránkách a zařazuje se tak i "veřejně" k již tradičním sportům. Kromě vlastní stránky o veslování připomínáme, že po ukázkové akci v Nymburku v rámci prosincového soustředění mladých sportovců ČSMPS v prosinci...